RER70F15R0PC02
MFR.Part #
RER70F15R0PC02
JLCPCB Part #
C1572230
Description
15Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance