RER70F1330RCSL
MFR.Part #
RER70F1330RCSL
JLCPCB Part #
C1574275
Description
133Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance