RER70F1300RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F1300RC02
JLCPCB Part #
C1572218
Package
Plugin
Description
130Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance