RER65FR750RCSL
MFR.Part #
RER65FR750RCSL
JLCPCB Part #
C1570916
Description
10W 750mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance