AHA10AFB-2R7
MFR.Part #
AHA10AFB-2R7
JLCPCB Part #
C1567832
Description
10W 2.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS