RER65F8250RC02
MFR.Part #
RER65F8250RC02
JLCPCB Part #
C1569874
Description
10W 825Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance