RER65F68R1MC02
MFR.Part #
RER65F68R1MC02
JLCPCB Part #
C5847180
Description
10W 68.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance