RER65F6190RC02
MFR.Part #
RER65F6190RC02
JLCPCB Part #
C6265556
Description
10W 619Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance