M55342H12B75E0RWS
MFR.Part #
M55342H12B75E0RWS
JLCPCB Part #
C4063185
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount