RER65F5621RC02
MFR.Part #
RER65F5621RC02
JLCPCB Part #
C1570010
Description
10W 5.62kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance