RER65F2870RC02
MFR.Part #
RER65F2870RC02
JLCPCB Part #
C5847159
Description
10W 287Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance