293D156X0020D2TE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
293D156X0020D2TE3
JLCPCB Part #
C4982420
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 20V 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS