RER65F2050RCSL
MFR.Part #
RER65F2050RCSL
JLCPCB Part #
C1570660
Description
10W 205Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance