RN60E47R5FB14
MFR.Part #
RN60E47R5FB14
JLCPCB Part #
C1415494
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors