RER65F1580PCSL
MFR.Part #
RER65F1580PCSL
JLCPCB Part #
C1570702
Description
10W 158Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance