RER65F1401RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER65F1401RCSL
JLCPCB Part #
C1572013
Package
Plugin
Description
1.4kΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance