RNC50H5901BRBSL
MFR.Part #
RNC50H5901BRBSL
JLCPCB Part #
C1466999
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors