RER60FR976RC02
MFR.Part #
RER60FR976RC02
JLCPCB Part #
C6385978
Description
5W 976mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance