RER60FR267RC02
MFR.Part #
RER60FR267RC02
JLCPCB Part #
C5847134
Description
267mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance