RER60FR499RCSL
MFR.Part #
RER60FR499RCSL
JLCPCB Part #
C6265511
Description
499mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance