AHP50AJB-2K4
MFR.Part #
AHP50AJB-2K4
JLCPCB Part #
C1568794
Description
2.4kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS