RER60FR348MC02
MFR.Part #
RER60FR348MC02
JLCPCB Part #
C6643628
Description
348mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance