TNPU0603182RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603182RAZEN00
JLCPCB Part #
C4264033
Description
-55℃~+125℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS