SQBW302R2JFASTON
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQBW302R2JFASTON
JLCPCB Part #
C1525694
Package
Plugin
Description
2.2Ω 30W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS