RER60FR158RC02
MFR.Part #
RER60FR158RC02
JLCPCB Part #
C6643624
Description
158mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance