BFC247964243
MFR.Part #
BFC247964243
JLCPCB Part #
C3786532
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 24nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS