RER60F95R3RC02
MFR.Part #
RER60F95R3RC02
JLCPCB Part #
C1570320
Description
5W 95.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance