RER60F7870MC02
MFR.Part #
RER60F7870MC02
JLCPCB Part #
C1569638
Description
5W 787Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance