RER60F3320RC02
MFR.Part #
RER60F3320RC02
JLCPCB Part #
C1570344
Description
332Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance