RER60F68R0RC02
MFR.Part #
RER60F68R0RC02
JLCPCB Part #
C1573393
Description
5W 68Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance