AHA500FB-25R5
MFR.Part #
AHA500FB-25R5
JLCPCB Part #
C1567969
Description
25.5Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS