AHP500JB-24R
MFR.Part #
AHP500JB-24R
JLCPCB Part #
C1567742
Description
24Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS