RER60F3011RC02
MFR.Part #
RER60F3011RC02
JLCPCB Part #
C6265477
Description
3.01kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance