500D336M160EF2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D336M160EF2A
JLCPCB Part #
C1602621
Package
Plugin,D11xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 160V 2000hrs@85℃ 32mm 33uF ±20% 插件,D11xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded