RER60F3010RCSL
MFR.Part #
RER60F3010RCSL
JLCPCB Part #
C1570243
Description
301Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance