RER60F2740MC02
MFR.Part #
RER60F2740MC02
JLCPCB Part #
C1569973
Description
274Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance