RER60F1R82RC02
MFR.Part #
RER60F1R82RC02
JLCPCB Part #
C1570780
Description
1.82Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance