RN65D1002FBSL
MFR.Part #
RN65D1002FBSL
JLCPCB Part #
C1427307
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors