RER60F1R30RCSL
MFR.Part #
RER60F1R30RCSL
JLCPCB Part #
C1572020
Description
1.3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance