AHA500FB-9R09
MFR.Part #
AHA500FB-9R09
JLCPCB Part #
C1567831
Description
5W 9.09Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS