RER60F1430RC02
MFR.Part #
RER60F1430RC02
JLCPCB Part #
C1569683
Description
143Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance