AHA25AFB-1K47
MFR.Part #
AHA25AFB-1K47
JLCPCB Part #
C1568420
Description
1.47kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS