RER50F1R24MC02
MFR.Part #
RER50F1R24MC02
JLCPCB Part #
C1572636
Description
1.24Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance