RER55F10R0PC02
MFR.Part #
RER55F10R0PC02
JLCPCB Part #
C1573714
Description
10Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance