RER50F60R4RC02
MFR.Part #
RER50F60R4RC02
JLCPCB Part #
C1573218
Description
20W 60.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance