CRCW0603510KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW0603510KJNEAHP
JLCPCB Part #
C4006276
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS