RER50F4R02RC02
MFR.Part #
RER50F4R02RC02
JLCPCB Part #
C1572573
Description
20W 4.02Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance