RER50F35R7RC02
MFR.Part #
RER50F35R7RC02
JLCPCB Part #
C1572869
Description
20W 35.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance