RER50F3401RC02
MFR.Part #
RER50F3401RC02
JLCPCB Part #
C1572862
Description
20W 3.4kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance