Y162710K0000D9W
MFR.Part #
Y162710K0000D9W
JLCPCB Part #
C4302647
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS